Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 34, 2019
Bane Mandag
19 Aug
Tirsdag
20 Aug
Onsdag
21 Aug
Torsdag
22 Aug
Fredag
23 Aug
Lørdag
24 Aug
Søndag
25 Aug
Aktive baner (i bruk)
Lystlunden Stadion KG
Lystlunden Stadion KG
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
08:30-10:00
VGS Spesia..
Lagnavn: VGS Spesiallisering fotball
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G 2006
Lagnavn: ØRN G-16/15 1
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN A-Lag ..
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
Lagnavn: ØRN G-16/15 3
Lagnavn: ØRN G-16/15 2
19:30-21:00
Bane: Del
FALK Senio..
Lagnavn: FALK Senior 7-er
19:30-21:00
Bane: Del
FALK A-Lag..
Lagnavn: FALK A-Lag Herrer
16:30-18:00
Bane: Del
Ørn J2010
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G/J 2012
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G/J 2011
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN A-Lag ..
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
Lagnavn: ØRN G-16/15 2
Lagnavn: ØRN G-16/15 1
Lagnavn: ØRN G-16/15 3
Lagnavn: VGS Spesiallisering fotball
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN J 2007
19:30-21:00
FALK
08:00-10:00
VGS Spesia..
Lagnavn: VGS Spesiallisering fotball
16:30-18:00
Bane: Del
FALK G2008..
Lagnavn: FALK G2008/2009
16:30-18:00
Bane: Del
FALK G2010
18:00-19:30
ØRN A-Lag ..
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN Junior
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN G-16/15
Lagnavn: FALK A-Lag Herrer
Motstander: Holmestrand 2
15:00-16:30
Bane: Del
FK Ørn-Hor..
Lagnavn: FK Ørn-Horten Elite
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G 2005
18:00-19:30
ØRN A-Lag ..
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN G-16/15
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN Junior
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
Motstander: Frigg
Lagnavn: FK Ørn-Horten Elite
Lystlunden KG
Lystlunden KG
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 19. 3183 Hrten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G 2008
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G 2007
Lagnavn: ØRN Ungdomsgruppa Trening
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN/Eik Kv..
Lagnavn: ØRN/Eik Kvinner A-lag
Lagnavn: Ørn Horten lag 2
Motstander: Eik Tønsberg 2
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN G-16/15
Lagnavn: ØRN/Eik Kvinner A-lag
Motstander: Åssiden
16:30-18:00
Bane: Del
FALK G2008..
Lagnavn: FALK G2008/2009
16:30-18:00
Bane: Del
FALK G2010
Motstander: Nøtterøy 2
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN G 2008
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN J 2009
19:30-21:00
ØRN Junior
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN Junior
Lagnavn: ØRN Ungdomsgruppa Trening
19:30-21:00
Bane: Del
Ørn Halfs..
Lagnavn: Ørn Halfstars 8div
Lagnavn: FK Ørn Horten 7 Div
Motstander: Helgerød
Lagnavn: ØRN G-16/15 1
Lagnavn: ØRN G-16/15 3
Lagnavn: ØRN G-16/15 2
Motstander: Vear rød
Lagnavn: ØRN Ungdomsgruppa Trening
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN J 2009
Lagnavn: FK Ørn Horten G05 1
Motstander: Pors
19:30-21:00
Bane: Del
Kvinner 7-er
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN/Eik Kv..
Lagnavn: ØRN/Eik Kvinner A-lag
16:30-18:00
Bane: Del
Ørn Ekstra..
Lagnavn: Ørn Ekstra Trening jenter
18:00-19:30
FK Ørn-Hor..
Lagnavn: FK Ørn-Horten Elite
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN/Eik Kv..
Lagnavn: ØRN/Eik Kvinner A-lag
Lystlunden 2 Naturgress
Lystlunden 2 Naturgress
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
16:30-18:00
Bane: Del
FALK J2010..
Lagnavn: FALK J2010/2011
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN G 2006
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN Junior
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN G-16/15
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN G 2006
19:30-21:00
Bane: Del
FALK Senio..
Lagnavn: FALK Senior 7-er
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN G 2005
18:00-19:30
Bane: Del
ØRN Ungdom..
Lagnavn: ØRN Ungdomsgruppa Trening
19:30-20:30
Bane: Del
FK Ørn Hor..
Lagnavn: FK Ørn Horten 7 Div
19:30-21:00
Bane: Del
Ørn Halfs..
Lagnavn: Ørn Halfstars 8div
16:30-18:00
Bane: Del
ØRN G 2006
18:00-19:30
Bane: Del
FALK G2010
19:30-21:00
Bane: Del
ØRN Junior
Lystlunden 7A
Lystlunden 7A
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
Lagnavn: ØRN HORTEN J2009 Bianco
Motstander: Flint Hvit
Lagnavn: ØRN HORTEN J2009 Marrone
Motstander: Halsen Grønn
Lystlunden 7B
Lystlunden 7B
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
18:00-19:30
FALK J2007..
Lagnavn: FALK J2007/2008
Motstander: Vear Blå
Motstander: Falk
16:30-18:00
Bane: Del
FALK J2010..
Lagnavn: FALK J2010/2011
Lagnavn: Ørn 2008/2009
Motstander: Flint Gul
Motstander: Falk Blå
Lystlunden 5C
Lystlunden 5C
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
Motstander: Gullhaug Gul
Lystlunden 5D
Lystlunden 5D
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
Motstander: Falk
Lystlunden Ørnfeltet
Lystlunden Ørnfeltet
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
17:00-18:00
Bane: Del
ØRN G/J 2012
17:00-18:00
Bane: Del
ØRN G/J 2011
18:00-19:00
Bane: Del
Ørn J2010
Lystlunden Kanalbanen
Lystlunden Kanalbanen
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
17:00-20:00
Horten Rygby
18:00-20:00
Horten Rygby
Lystlunden 5E
Lystlunden 5E
Anlegg: utendørs
Adresse: Strandpromenaden 29, 3188 Horten
Kontaktperson: Bjørn Erik Teigen (92684105)
Motstander: Falk Hvit
18:00-19:30
FALK G2011
Motstander: Falk Blå
16:30-18:00
FALK G/J2014
Motstander: Falk Blå
Motstander: Falk Hvit
16:30-18:00
FALK G/J 2..
Lagnavn: FALK G/J 2013
18:00-19:30
FALK
16:30-18:00
FALK G2012
18:00-19:30
FALK G2011
Kaldhallen
Kaldhallen
Anlegg: innendørs
Adresse: Nykirke
16:30-18:00
FK Ørn-Hor..
Lagnavn: FK Ørn-Horten Elite
Lagnavn: FK Ørn Elite ekstra
Ekserserhuset lille salen
Ekserserhuset lille salen
Anlegg: innendørs
Ekserserhuset store salen
Ekserserhuset store salen
Anlegg: innendørs
Trimhuset
Trimhuset
Anlegg: innendørs
Kontaktperson: Ardian Gashi (41275929)
Borrehallen
Borrehallen
Anlegg: innendørs
Kontaktperson: Ardian Gashi (41275929)
Fiks hallen
Fiks hallen
Anlegg: innendørs
Adresse: Tønsberg
Eik banen
Eik banen
Anlegg: utendørs
Sentrum Skole
Sentrum Skole
Anlegg: innendørs
Adresse: Sentroveien 15, 3182 Horten
Egentrening
Egentrening
Anlegg: utendørs
Adresse: hvor som helst
Kontaktperson: Ardian Gashi (41275929)
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Gullhaug Gul
Lagnavn: ØRN A-Lag Herrer
Motstander: Mjøndalen 2
Lagnavn: ØRN G-16/15 3
Motstander: Vear
Lagnavn: ØRN G 2008 RØD
Motstander: Fram Blå
Motstander: Flint HS
Sted: Flint Esso Arena
Lagnavn: ØRN G-16/15 2
Motstander: Teie 2
Lagnavn: Ørn Horten lag 1
Motstander: Borre Hvit
Lagnavn: FK Ørn Horten G05 2
Motstander: Teie
Lagnavn: Ørn Halfstars 8div
Motstander: Nøtterøy 3
Motstander: Åsgårdstrand
Sted: Åsgårdstrand
Motstander: Ivrig Rød
Lagnavn: Ørn Horten lag 1
Motstander: Hei 1
Lagnavn: ØRN G-16/15 1
Motstander: Re FK
Lagnavn: FK Ørn Horten 4 div
Motstander: Sandefjord BK
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.