Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 34, 2019
Bane Mandag
19 Aug
Tirsdag
20 Aug
Onsdag
21 Aug
Torsdag
22 Aug
Fredag
23 Aug
Lørdag
24 Aug
Søndag
25 Aug
Aktive baner (i bruk)
Strupe 11er
Strupe 11er
Anlegg: utendørs
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2009
18:30-20:00
Bane: Del
Stjernelaget
18:30-20:00
Bane: Del
Jenter 200..
Lagnavn: Jenter 2006 og 2007
Motstander: Ås
Motstander: Ås
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
Motstander: Spydeberg
18:30-20:00
Bane: Del
Gutter 2009
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2008
18:30-20:00
Bane: Del
Gutter 2007
18:30-20:00
Bane: Del
Stjernelaget
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 2010
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2010
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 201..
Lagnavn: Jenter 2011-2012
18:30-20:00
Bane: Del
Gutter 2007
Motstander: Råde
20:00-21:30
Bane: Del
Jenter 17
15:00-16:30
HaldenAkad..
Lagnavn: HaldenAkademiet
16:30-18:30
Alaget
18:30-20:00
Jenter 17
09:30-11:30
Gutter 19
Motstander: Driv
18:00-19:30
Gutter 16
Strupe 9er
Strupe 9er
Anlegg: utendørs
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
Motstander: Varteig
Motstander: Begby
20:00-21:30
Jenter 17
Motstander: Begby Rød
Motstander: Tune Grønn
20:00-21:30
Bane: Del
Gutter 16
Motstander: Berg Vikings
Motstander: Ullerøy G91
Motstander: Begby Rød
20:00-21:30
Bane: Del
Kvik Halde..
Lagnavn: Kvik Halden 3
20:00-21:30
Bane: Del
Gutter 16
Motstander: Sarpsborg FK Sort
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
17:00-18:30
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
Strupe 7er
Strupe 7er
Anlegg: utendørs
15:30-17:00
Gutter 2005
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 2010
Motstander: Kråkerøy Hvit
20:00-21:30
Kvik Halde..
Lagnavn: Kvik Halden 3
Motstander: Borgen Rød
Motstander: Borgen Hvit
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 2011
Motstander: Borgen Lilla
Motstander: Tistedalen 1
18:30-20:00
Jenter 200..
Lagnavn: Jenter 2006 og 2007
20:00-21:30
Gutter 16
16:00-17:30
Jenter 2008
17:30-19:00
Jenter 200..
Lagnavn: Jenter 2006 og 2007
10:00-11:30
Gutter 2011
Strupe gymsal
Strupe gymsal
Anlegg: innendørs
Klubbhus
Klubbhus
Anlegg: innendørs
Halden Stadion
Halden Stadion
Anlegg: utendørs
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Borgen Hvit
Lagnavn: Gutter 2006 - G13
Lagnavn: Gutter 2010 Hvit
Motstander: Hafslund
Motstander: Borgen Rosa
Motstander: Skjeberg SK Hvit
Motstander: Aremark 2
Motstander: Lervik Hvit
Motstander: Hafslund IF
Motstander: Levanger
Motstander: Lande
Motstander: Gresvik Blå (5er)
Motstander: Ås
Motstander: Lisleby
Motstander: Østsiden Hvit
Motstander: Berg Rød
Motstander: Lisleby
Motstander: Borgen
Motstander: Trøgstad/Båstad
Lagnavn: Kvik Halden 3
Motstander: Idd 2
Lagnavn: HaldenAkademiet
Motstander: Begby 2
Motstander: Borgen
Motstander: Brattvåg
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.