Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 8, 2020
Bane Mandag
17 Feb
Tirsdag
18 Feb
Onsdag
19 Feb
Torsdag
20 Feb
Fredag
21 Feb
Lørdag
22 Feb
Søndag
23 Feb
Aktive baner (i bruk)
Strupe 11er
Strupe 11er
Anlegg: utendørs
16:30-18:30
Alaget
18:30-20:00
Bane: Del
Damelaget
20:00-21:30
Bane: Del
Gutter 19
16:30-18:30
Alaget
18:30-20:00
Bane: Del
Gutter 2009
20:00-21:30
Bane: Del
Damelaget
20:00-21:30
Bane: Del
Gutter 19
16:30-18:30
Alaget
18:30-20:00
Bane: Del
Jenter 05/..
Lagnavn: Jenter 05/06/07
20:00-21:30
Gutter 19
Lagnavn: Gutter 2006 - G14
Motstander: Vålerenga Damer
17:00-18:30
Gutter 2008
18:30-20:00
Alaget
Motstander: Kråkerøy 2
14:30-16:30
HaldenAkad..
Lagnavn: HaldenAkademiet
16:30-18:30
Alaget
18:30-20:00
Damelaget
11:30-13:30
Alaget
16:30-18:00
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2007 - G13
18:00-19:30
Haldenalli..
Lagnavn: Haldenalliansen G14
20:00-21:30
Gutter 19
Strupe 9er
Strupe 9er
Anlegg: utendørs
17:00-18:30
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2007 - G13
18:30-20:00
Bane: Del
Jenter 201..
Lagnavn: Jenter 2011-2012
18:30-20:00
Bane: Del
Jenter 2009
20:00-21:30
Kvik Halde..
Lagnavn: Kvik Halden 3
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2010
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2007 - G13
18:30-20:00
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2006 - G14
Lagnavn: Jenter 05/06/07
17:00-18:30
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2006 - G14
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 2012
17:00-18:30
Bane: Del
Gutter 200..
Lagnavn: Gutter 2007 - G13
18:30-20:00
Gutter 2009
17:00-18:30
Jenter 05/..
Lagnavn: Jenter 05/06/07
18:00-19:00
Gutter 16
13:00-14:30
Gutter 16
Strupe 7er
Strupe 7er
Anlegg: utendørs
17:00-18:30
Gutter 2010
20:00-21:30
Gutter 16
17:00-18:30
Jenter 2008
20:00-21:30
Kvik Halde..
Lagnavn: Kvik Halden 3
17:00-18:30
Gutter 2013
18:30-20:00
Jenter 201..
Lagnavn: Jenter 2011-2012
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2009
17:00-18:30
Bane: Del
Jenter 2010
18:30-20:00
Gutter 2010
20:00-21:30
Gutter 16
16:00-17:30
Jenter 2008
Strupe gymsal
Strupe gymsal
Anlegg: innendørs
18:30-19:30
Gutter 2013
Lagnavn: Jenter 05/06/07
16:30-17:30
Gutter 2012
17:30-18:30
Gutter 2012
18:30-19:30
Stjernelaget
16:30-17:30
Jenter 2013
17:30-18:30
G/J 2014
16:00-17:30
HaldenAkad..
Lagnavn: HaldenAkademiet
Lagnavn: Gutter 2006 - G14
19:00-20:30
Gutter 16
Klubbhus
Klubbhus
Anlegg: innendørs
Halden Stadion
Halden Stadion
Anlegg: utendørs
Remmenhallen
Remmenhallen
Anlegg: innendørs
Adresse: B R A veien 4
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Lysekils AIK A (Sverige)
Motstander: Ull/Kisa
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.