Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 16, 2021
Bane Mandag
19 Apr
Tirsdag
20 Apr
Onsdag
21 Apr
Torsdag
22 Apr
Fredag
23 Apr
Lørdag
24 Apr
Søndag
25 Apr
Aktive baner (i bruk)
Teie Xpert KG
Teie Xpert KG
Anlegg: utendørs
Adresse: Grindstuveien 33
16:30-18:00
Bane: Del
G19 (02/03..
Lagnavn: G19 (02/03/04)
18:00-19:30
Bane: Del
A-lag kvin..
Lagnavn: A-lag kvinner
18:00-19:30
Bane: Del
J17(04/05)
19:30-21:00
A-lag menn
16:30-18:00
G16 (05/06)
18:00-19:30
G14 (G2007)
19:30-21:00
A-lag menn
15:00-16:30
Bane: Del
G12 (G2009)
16:30-18:00
Bane: Del
G7 (2014)
16:30-18:00
Bane: Del
G8 (2013)
18:00-19:30
Bane: Del
J15 (06/07)
18:00-19:30
Bane: Del
J17(04/05)
19:30-21:00
G19 (02/03..
Lagnavn: G19 (02/03/04)
16:30-18:00
Bane: Del
J9 (2012)
16:30-18:00
Bane: Del
J10 (2011)
18:00-19:30
Bane: Del
A-lag kvin..
Lagnavn: A-lag kvinner
19:30-21:00
A-lag menn
16:30-18:00
G19 (02/03..
Lagnavn: G19 (02/03/04)
09:00-11:00
Bane: Del
A-lag kvin..
Lagnavn: A-lag kvinner
09:00-11:00
Bane: Del
J17(04/05)
09:00-11:00
Bane: Del
J15 (06/07)
11:00-13:00
A-lag menn
13:00-14:30
G19 (02/03..
Lagnavn: G19 (02/03/04)
12:00-16:00
Bane: Del
Keepertren..
Lagnavn: Keepertrening
16:00-17:30
G14 (G2007)
Teie Nøtterøy Elektriske KG
Teie Nøtterøy Elektriske KG
Anlegg: utendørs
Adresse: Grindstuveien 33
16:30-18:00
Bane: Del
G12 (G2009)
18:00-19:30
Bane: Del
J13 (2008)
18:00-19:30
Bane: Del
J15 (06/07)
19:30-21:00
G16 (05/06)
16:30-18:00
Bane: Del
J8 (2013)
18:00-19:30
Bane: Del
G13 (G2008)
18:00-19:30
Bane: Del
G11 (G2010)
19:30-21:00
B-lag menn
16:30-18:00
J7 (2014/15)
19:30-21:00
G16 (05/06)
16:30-18:00
Bane: Del
G9 (G2012)
16:30-18:00
Bane: Del
J8 (2013)
18:00-19:30
Bane: Del
G11 (G2010)
18:00-19:30
Bane: Del
G14 (G2007)
19:30-21:00
G19 (02/03..
Lagnavn: G19 (02/03/04)
16:30-18:00
G16 (05/06)
09:00-10:30
Bane: Del
G12 (G2009)
12:30-14:00
G16 (05/06)
14:00-16:00
G13 (G2008)
Teie REMA 1000 KG
Teie REMA 1000 KG
Anlegg: utendørs
Adresse: Grindstuveien 33
16:30-18:00
Bane: Del
G8 (2013)
16:30-18:00
Bane: Del
G7 (2014)
19:30-21:00
G16 (05/06)
16:30-18:00
Bane: Del
G9 (G2012)
18:00-19:30
Bane: Del
J10 (2011)
18:00-19:30
Bane: Del
J11 (2010)
18:00-19:30
Bane: Del
J9 (2012)
19:30-21:00
Oldboys
19:30-21:00
B-lag menn
16:30-18:00
Bane: Del
G6 (2015)
18:00-19:30
Bane: Del
J13 (2008)
18:00-19:30
Bane: Del
G13 (G2008)
19:30-21:00
G16 (05/06)
12:30-14:00
G16 (05/06)
Teigar
Teigar
Anlegg: utendørs
Adresse: Grindstuveien 33
20:00-21:30
Veteran
18:00-19:30
J11 (2010)
20:00-21:30
Veteran
Xpert 5ere
Xpert 5ere
Anlegg: utendørs
Adresse: Grindstuveien 33
16:30-18:00
Bane: Del
G6 (2015)
18:00-19:30
Bane: Del
J10 (2011)
18:00-19:30
Bane: Del
J9 (2012)
Borgheim ungdomskole
Borgheim ungdomskole
Anlegg: innendørs
Adresse: Grindstuveien 33
20:00-22:00
A-lag kvin..
Lagnavn: A-lag kvinner
17:00-18:00
J7 (2014/15)
18:00-19:00
G6 (2015)
Vestskogen skole
Vestskogen skole
Anlegg: innendørs
Adresse: Grindstuveien 33
17:00-18:30
G7 (2014)
17:00-19:00
J8 (2013)
17:00-19:00
G8 (2013)
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.