Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 25, 2024
Bane Mandag
17 Jun
Tirsdag
18 Jun
Onsdag
19 Jun
Torsdag
20 Jun
Fredag
21 Jun
Lørdag
22 Jun
Søndag
23 Jun
Aktive baner (i bruk)
Ekeberg Kgr 9r A (Nærmest garderoben)
Ekeberg Kgr 9r A (Nærmest garderoben)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
15:00-16:30
BSK J19
16:30-18:00
BSK J13/14
18:00-19:30
BSK J12
19:30-21:00
BSK G14
16:30-18:00
BSK G14
18:00-19:30
Bane: Del
BSK G9
18:15-19:15
Bane: Del
Keeperutvi..
Lagnavn: Keeperutvikling
Motstander: Stovner SK
16:30-18:00
BSK G12/13
18:00-19:30
BSK G/J8
18:00-19:30
BSK G/J7
19:30-21:00
Bane: Del
BSK G15/16
16:30-18:00
BSK G12/13
18:00-19:30
Bane: Del
BSK J13/14
18:00-19:30
Bane: Del
BSK J19
19:30-21:00
BSK Herrer
16:30-18:00
BSK G10/11
11:30-13:00
Playmakers
13:00-14:00
BSK G/J5
10:30-11:30
BSK G/J6
11:30-13:00
BSK G/J8
15:00-16:30
BSK J19
19:00-20:30
BSK M48
Ekeberg Kgr 9r B (Nærmest veien)
Ekeberg Kgr 9r B (Nærmest veien)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
16:30-18:00
BSK Herrer
18:00-19:30
BSK G10/11
19:30-21:00
BSK G14
17:00-18:30
BSK G19
18:30-20:00
BSK J19
20:30-22:00
BSK Damer
16:45-17:45
Bane: Del
Keeperutvi..
Lagnavn: Keeperutvikling
18:00-19:30
BSK G14
19:15-20:45
BSK G19
16:30-18:00
BSK J12
18:00-19:30
BSK Damer
19:30-21:00
BSK Herrer
16:30-18:00
BSK G15/16
11:30-12:30
BSK G/J7
13:00-14:00
BSK G/J5
10:30-12:00
BSK G9
11:30-13:00
BSK J12
15:30-17:00
BSK G15/16
20:00-21:30
BSK M40
Sportsplassen Lille kunstgressbanen
Sportsplassen Lille kunstgressbanen
Anlegg: utendørs
Adresse: Jomfrustien
Kontaktperson: Ulrik Rød (48606357)
Sportsplassen Store kunstgressbanen
Sportsplassen Store kunstgressbanen
Anlegg: utendørs
Adresse: Jomfrustien
Kontaktperson: Ulrik Rød (48606357)
18:00-19:30
BSK J13/14
17:00-18:30
BSK J12
Motstander: Oppsal 7
19:30-21:00
BSK Damer
17:00-18:30
BSK J12
Motstander: KFUM 1
19:30-21:00
BSK Damer
12:00-13:00
Playmakers
20:30-22:00
BSK M48
Ekeberg Kgr 11r
Ekeberg Kgr 11r
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
Motstander: Holmlia
Motstander: Nesodden
Motstander: Nordstrand
Sportsplassen 11'er Gress
Sportsplassen 11'er Gress
Anlegg: utendørs
Adresse: Jomfrustien
Kontaktperson: Erling Wrangell (92427274)
Motstander: KFUM 3
Motstander: Ski
Motstander: Veitvet
11:00-12:30
BSK Herrer
Ekeberg Kunstgress 2 7r A1 (nærmest NC kontoret)
Ekeberg Kunstgress 2 7r A1 (nærmest NC kontoret)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
Kontaktperson: Victor Olivares (96848800)
Ekeberg Kunstgress 2 7r A2 (nærmest NC kontoret)
Ekeberg Kunstgress 2 7r A2 (nærmest NC kontoret)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
Kontaktperson: Victor Olivares (96848800)
Ekeberg Kunstgress 2 7r B1 (nærmest Ekeberg Camping)
Ekeberg Kunstgress 2 7r B1 (nærmest Ekeberg Camping)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
Ekeberg Kunstgress 2 7r B2 (nærmest Ekeberg Camping)
Ekeberg Kunstgress 2 7r B2 (nærmest Ekeberg Camping)
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekebergveien 101
Ekeberg Gress 1
Ekeberg Gress 1
Anlegg: utendørs
Adresse: Ekeberg
18:00-19:30
Bane: Del
BSK G10/11
18:00-19:30
Bane: Del
BSK G10/11
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Ljan Hvit
Motstander: Oppsal 8
Motstander: Oppsal
Motstander: Hauketo Grønn
Motstander: KFUM Rød
Motstander: KFUM 6
Motstander: Oppsal Sharks
Motstander: Kolbotn 1
Motstander: Oppsal A Messi
Motstander: RASK/LIF/MS
Motstander: Holmlia Tigrene
Motstander: Ljan Blå
Motstander: Oppegård Gullgirls2
Motstander: Rustad Abildsø SK Hvit
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.