Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 38, 2018
Bane Mandag
17 Sep
Tirsdag
18 Sep
Onsdag
19 Sep
Torsdag
20 Sep
Fredag
21 Sep
Lørdag
22 Sep
Søndag
23 Sep
Aktive baner (i bruk)
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Anlegg: utendørs
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Motstander: Larvik Turn
16:30-18:00
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Kvelde
18:00-19:30
G16
19:30-21:00
Eik-Ørn Se..
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
14:30-16:30
Andre
Lagnavn: Tesfa, Mekonene og Zaki (45545939)
16:30-18:00
Bane: Del
J12
16:30-18:00
G07
Lagnavn: J16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Stag
18:00-19:30
Bane: Del
J16
19:30-21:00
G19
16:30-18:00
G16
Lagnavn: J14 Eik Tønsberg
Motstander: Tjølling
18:00-19:30
Bane: Del
J10
18:00-19:30
Bane: Del
J16
Motstander: Slemmestad
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
14:30-16:30
Andre
Lagnavn: Tesfa, Mekonene og Zaki (45545939)
16:30-18:00
Bane: Del
G08
Lagnavn: J13 Eik Tønsberg
Motstander: Hof / Hvittingfoss/ Svarstad
18:00-19:30
G16
Lagnavn: J14 Eik Tønsberg
Motstander: Flint 2
19:30-21:00
Eik-Ørn Se..
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
13:30-15:00
Gatefotbal..
Lagnavn: Gatefotball (Svensen 93450696)
16:30-18:00
G12
19:30-21:00
C-lag, Menn
10:00-12:00
Andre
Lagnavn: J13 Sone EspenSolemdal 92081608
12:00-14:00
G19
15:30-17:00
Eik-Ørn Se..
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
18:00-19:30
Andre
Lagnavn: J14 Landslagsskolen EspenSolemdal 92081608
19:30-21:00
G19
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Håkon Grøttland/NFF og Eat Move Sleep, Tarjei 975 19 384
19:30-21:00
J16
18:00-19:30
Unified
19:30-21:00
Veteran
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 2
Motstander: Flint 2
16:30-18:00
G07
16:30-18:00
Bane: Del
J08
Motstander: Nykirke
18:00-19:30
Bane: Del
G10
18:00-19:30
G11
19:30-21:00
Bane: Del
J13
Motstander: Granly Skole,Jon Gjelstad, 452 72119
16:30-18:00
Bane: Del
G10
Lagnavn: Eik Unified Sort
Motstander: GØIF
18:00-19:30
Bane: Del
J11
18:00-19:30
Bane: Del
J13
18:00-19:30
Bane: Del
J14
19:30-21:00
J16
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 3
Motstander: Teie 2
15:30-17:00
G13
15:30-17:00
G14
11:00-12:30
G16
12:00-14:00
Andre
Lagnavn: Tesfa, Mekonene og Zaki (45545939)
16:00-20:00
Andre
Lagnavn: J13 Landslagsskolen EspenSolemdal 92081608
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G05
16:30-18:00
J10
16:30-18:00
G10
Motstander: Stokke Grønn
18:00-19:30
J10
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Tønsberg FK Rød
16:30-18:00
J09
Motstander: Flint P2
18:00-19:30
G08
16:30-18:00
J06
18:00-19:30
J09
16:30-18:00
G06
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
G10
18:00-19:30
G10
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
J07
18:00-19:30
G09
Motstander: Åsgårdstrand Blå
18:00-19:30
G09
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G13
16:30-18:00
G14
18:00-19:30
Bane: Del
G11
18:00-19:30
Bane: Del
G12
19:30-21:00
Bane: Del
J13
Lagnavn: G12-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Teie Rød
18:00-19:30
Bane: Del
J11
19:30-21:00
Bane: Del
C-lag, Menn
16:30-18:00
G14
16:30-18:00
G13
Motstander: Ørn Horten Svart
18:00-19:30
Bane: Del
J12
19:30-21:00
Bane: Del
C-lag, Menn
15:30-18:00
G14
15:30-18:00
G13
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Åsgårdstrand Hvit
Motstander: Flint R2
Motstander: Nøtterøy Rød
Motstander: Nykirke /Falk
Motstander: Tønsberg FK Rød
Motstander: Teie Blå
Motstander: Teie
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg-2
Motstander: Sandar
Lagnavn: J13 Eik Tønsberg
Motstander: Andebu
Motstander: Runar Sort
Motstander: Stokke
Motstander: Kvelde
Motstander: Andebu Rød
Motstander: Runar Lilla
Sted: Runar IF
Motstander: Stag
Lagnavn: Eik Unified Hvit
Motstander: Herkules
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Store Bergan
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
Motstander: Runar
Motstander: Flint RS 2
Sted: Flint Esso Arena
Motstander: Ramnes Hvit
Lagnavn: G12-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Runar Sort
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Passive baner (midlertidig ikke i bruk)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Wang Sal 1 (Inne)
Wang Sal 1 (Inne)
Anlegg: innendørs
Wang Sal 2 (Inne)
Wang Sal 2 (Inne)
Anlegg: innendørs
Kongseik (Inne)
Kongseik (Inne)
Anlegg: innendørs
Klokkeråsen (Inne)
Klokkeråsen (Inne)
Anlegg: innendørs
Eik Hallen
Eik Hallen
Anlegg: innendørs
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.