Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 25, 2017
Bane Mandag
19 Jun
Tirsdag
20 Jun
Onsdag
21 Jun
Torsdag
22 Jun
Fredag
23 Jun
Lørdag
24 Jun
Søndag
25 Jun
Aktive baner (i bruk)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G14
Lagnavn: G13-Eik Tønsberg 1
Motstander: Flint
18:00-19:30
J16
19:30-21:00
J14
16:00-17:30
G16
17:30-21:30
Andre
Lagnavn: Bedriftsidretten
18:00-19:30
Bane: Del
Unified
Motstander: Tjølling
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
18:00-19:30
Bane: Del
G2006
18:00-19:30
Bane: Del
G2007
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 3
Motstander: Tønsberg FK /Sem
Lagnavn: G14-Eik Tønsberg
Motstander: Sandar
18:00-19:30
Bane: Del
J14
18:00-19:30
Bane: Del
G2007
19:30-21:00
J16
17:00-18:30
Andre
Lagnavn: Jenter J10-J14
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
19:30-21:00
G16
Lagnavn: J16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Teie 2
16:30-18:00
Bane: Del
G2008
16:30-18:00
Bane: Del
G2011
16:30-18:00
Bane: Del
G2009
Lagnavn: J14-Eik Tønsberg
Motstander: Flint 2
18:00-19:30
J16
19:30-21:00
G19
16:30-18:00
Bane: Del
J2005
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
18:00-19:30
J16
19:30-21:00
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
16:30-18:00
Bane: Del
G2008
Lagnavn: J14-Eik Tønsberg
Motstander: Tønsberg FK
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
19:30-21:00
G16
14:30-16:00
G2005
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
11:00-13:00
G19
15:30-17:00
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
17:30-19:00
J16
19:00-20:30
G19
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G19
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G2004
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
J14
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G19
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Ørn Horten
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
Motstander: Stag
Lagnavn: J13/14-Eik Tønsberg 7'er
Motstander: Arnadal
18:00-19:30
Bane: Del
J2005
18:00-19:30
Bane: Del
G2006
Lagnavn: G11-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Ørn Horten Hvit
18:00-19:30
G14
19:30-21:00
C-lag, Menn
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
Lagnavn: G12 - Eik G13
Motstander: Teie
18:00-19:30
G2004
19:30-21:00
Bane: Del
G14
Motstander: Åsgårdstrand 2
14:00-15:30
G2005
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Rød
Motstander: Flint P1
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Flint J1
18:00-19:30
J2008
Lagnavn: J08-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Åsgårdstrand
Motstander: Teie V2*
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
G2007
Motstander: Vear 3
18:00-19:30
J2008
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Svart
Motstander: GØIF
18:00-19:30
J2007
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: J09 - Eik Hvit
Motstander: Ramnes
18:00-19:30
J2009
18:00-19:30
J2010
18:00-19:30
J2007
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Stokke Sort
Motstander: Ramnes Hvit
18:00-19:30
G2007
16:30-18:00
G2010
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Motstander: Husøy & Foynland
Lagnavn: J09 - Eik Sort
Motstander: Andebu Blå
Lagnavn: G14-Eik Tønsberg
Motstander: Runar 2
Lagnavn: J13-Eik Tønsberg
Motstander: Fram
Lagnavn: G13-Eik Tønsberg 2
Motstander: Re FK 2
Lagnavn: 4. divisjon Damer
Motstander: Nanset 2
Lagnavn: J13/14-Eik Tønsberg 7'er
Motstander: Sandar
Motstander: Flint
Passive baner (midlertidig ikke i bruk)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Wang Sal 1 (Inne)
Wang Sal 1 (Inne)
Anlegg: innendørs
Wang Sal 2 (Inne)
Wang Sal 2 (Inne)
Anlegg: innendørs
Kongseik (Inne)
Kongseik (Inne)
Anlegg: innendørs
Klokkeråsen (Inne)
Klokkeråsen (Inne)
Anlegg: innendørs
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.