Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 21, 2017
Bane Mandag
22 Mai
Tirsdag
23 Mai
Onsdag
24 Mai
Torsdag
25 Mai
Fredag
26 Mai
Lørdag
27 Mai
Søndag
28 Mai
Aktive baner (i bruk)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G14
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 3
Motstander: Sandefjord BK 3
18:00-19:30
J16
Motstander: Aktivitetsturnering Eik 23 mai
16:00-17:30
G16
17:30-21:30
Andre
Lagnavn: Bedriftsidretten
18:00-19:30
Bane: Del
Unified
Motstander: GØIF
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
18:00-19:30
Bane: Del
G2006
18:00-19:30
Bane: Del
G2007
Lagnavn: Eik Unified Sort
Motstander: Vear Sort
18:00-19:30
Bane: Del
G2007
19:30-21:00
J16
17:00-18:30
Andre
Lagnavn: Jenter J10-J14
19:00-20:30
G16
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
19:30-21:00
G16
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Sandefjord BK
Motstander: Aktivitetsturnering Eik 23 mai
16:30-18:00
Bane: Del
G2009
16:30-18:00
Bane: Del
G2008
16:30-18:00
Bane: Del
G2011
18:00-19:30
J16
19:30-21:00
G19
16:30-18:00
Bane: Del
J2005
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
18:00-19:30
J16
19:30-21:00
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 2
Motstander: Sandefjord BK 2
16:30-18:00
Bane: Del
G2008
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
19:30-21:00
G16
14:30-16:00
G2005
18:00-19:30
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
11:00-13:00
G19
15:30-17:00
A-Dame, se..
Lagnavn: A-Dame, senior
17:30-19:00
J16
19:00-20:30
G19
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Bane 1 Hovedbane Gress 11er
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G19
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G2004
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
19:30-21:00
G19
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
18:00-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
Lagnavn: J13/14-Eik Tønsberg 7'er
Motstander: Sandar
18:00-19:30
Bane: Del
J2005
18:00-19:30
Bane: Del
G2006
Motstander: Stag
18:00-19:30
G14
Motstander: Helgerød *
19:30-21:00
C-lag, Menn
16:30-18:00
Bane: Del
J2006
16:30-18:00
Bane: Del
G2005
Lagnavn: G12- Eik 7'er
Motstander: Larvik Turn
Lagnavn: G11-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Larvik Turn
18:00-19:30
G2004
19:30-21:00
Bane: Del
C-lag, Menn
19:30-21:00
Bane: Del
G14
14:00-15:30
G2005
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Tønsberg FK
Motstander: Husøy & Foynland Rød #B
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
J2008
Motstander: Tjøme Hvit
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Rød
Motstander: Ramnes Blå
18:00-19:30
G2007
Lagnavn: G10-Eik Svart
Motstander: Flint S2
18:00-19:30
J2008
18:00-19:30
J2007
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: J08-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Flint J3
18:00-19:30
J2009
18:00-19:30
J2010
18:00-19:30
J2007
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Flint P2
Motstander: Flint R1
18:00-19:30
G2007
16:30-18:00
G2010
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Lagnavn: G08-Eik Tønsberg Svart
Motstander: Arnadal
Motstander: Stokke Svart
Motstander: Ramnes /Ivrig
Lagnavn: J12-Eik Svart
Motstander: Nesjar
Lagnavn: G11-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Runar Sort
Motstander: Halsen
Lagnavn: Eik Unified Hvit
Motstander: GØIF
Lagnavn: G13-Eik Tønsberg 1
Motstander: Runar
Lagnavn: G14-Eik Tønsberg
Motstander: Sandar
Motstander: Fossum
Lagnavn: G13-Eik Tønsberg 2
Motstander: Åsgårdstrand
Lagnavn: J13-Eik Tønsberg
Motstander: Tjølling
Lagnavn: 4. divisjon Damer
Motstander: Flint
Motstander: Ivrig Rød
Lagnavn: J14-Eik Tønsberg
Motstander: Borre
Passive baner (midlertidig ikke i bruk)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Motstander: SB2
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Wang Sal 1 (Inne)
Wang Sal 1 (Inne)
Anlegg: innendørs
Wang Sal 2 (Inne)
Wang Sal 2 (Inne)
Anlegg: innendørs
Kongseik (Inne)
Kongseik (Inne)
Anlegg: innendørs
Klokkeråsen (Inne)
Klokkeråsen (Inne)
Anlegg: innendørs
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.