Velg lag/gruppe:
Velg bane: 
Velg uke: 
VIS
Uke nr. 25, 2019
Bane Mandag
17 Jun
Tirsdag
18 Jun
Onsdag
19 Jun
Torsdag
20 Jun
Fredag
21 Jun
Lørdag
22 Jun
Søndag
23 Jun
Aktive baner (i bruk)
Bane 1 Hovedbane (IPL) Gress 11er
Bane 1 Hovedbane (IPL) Gress 11er
Anlegg: utendørs
Adresse: Jutulveien 9
Kontaktperson: Daniel Hov (33368211)
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Motstander: Ørn Horten
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Store Bergan
16:30-19:30
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
10:00-12:00
A-Herre, S..
Lagnavn: A-Herre, Senior
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Bane KG1 kunstgress 11er (Øvre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
Bane: Del
J8
16:30-18:00
Bane: Del
J13
18:00-19:30
G16
Lagnavn: J17-Eik Tønsberg
Motstander: Stag
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
16:30-18:00
G19
18:00-19:30
Bane: Del
J17
18:00-19:30
Bane: Del
J13
19:30-21:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
Motstander: Runar
16:30-18:00
Bane: Del
J5
18:00-19:30
Bane: Del
J17
18:00-19:30
Bane: Del
J13
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 2
Motstander: Tjølling
19:30-21:00
Eik-Ørn Se..
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Lagnavn: B-lag Menn - 5divisjon
Motstander: Åsgårdstrand
16:30-18:00
Bane: Del
G8
Motstander: Eik Tønsberg Sort
18:00-19:30
G16
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Motstander: OBOS
21:00-22:30
Løkkefotball
13:30-15:00
Gatefotbal..
Lagnavn: Gatefotball (Svensen 93450696)
16:30-18:00
G12
Lagnavn: G12-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Flint Blå
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg-2
Motstander: Teie
11:00-13:00
G19
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Motstander: Hallingdal
Lagnavn: Eik Damer 2. div
Motstander: Hallingdal
18:00-19:30
Landslagss..
Lagnavn: Landslagsskolen
19:30-21:00
G19
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Bane KG2 Kunstgress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G14
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
Motstander: Sandar 2
18:00-19:30
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
19:30-21:00
J17
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg-3
Motstander: Åsgårdstrand
Motstander: Granly Skole, Steinar Høiback 92405139
16:30-18:00
Bane: Del
J12
16:30-18:00
Bane: Del
G7
18:00-19:30
Bane: Del
Unified
Motstander: Holtankam FK
16:30-18:00
G16
18:00-19:00
Bane: Del
G10
18:00-19:30
Bane: Del
G11
Motstander: Andebu
19:00-20:30
J15
19:30-21:00
J14
16:30-18:00
Bane: Del
G10
Motstander: Stokke
18:00-19:30
Bane: Del
J11
18:00-19:30
Bane: Del
J14
19:30-21:00
J17
Motstander: NFF Spillerutvikler B (UEFA B kurset) Ardian Gashi,41275929
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 2
Motstander: Ørn Horten 2
Motstander: Kragerø J15
Motstander: NFF Spillerutvikler B (UEFA B kurset) Ardian Gashi,41275929
11:00-12:30
G16
Motstander: NFF Spillerutvikler B (UEFA B kurset) Ardian Gashi,41275929
12:00-14:00
Tønsberg L..
Lagnavn: Tønsberg Læringssenter
16:30-18:00
Landslagss..
Lagnavn: Landslagsskolen
18:00-19:30
J15
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Bane 3 Gress 11er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Motstander: Halsen
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Bane 3A Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G14
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
Lagnavn: G11-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Teie Gul
18:00-19:30
G12
18:00-19:30
G11
19:30-21:00
J15
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
16:30-18:00
G14
Lagnavn: J12-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Store Bergan
18:00-19:30
J12
19:30-21:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
16:30-18:00
G19
Lagnavn: J12-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Sandar
18:00-19:30
J15
19:30-21:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg-2
16:25-17:55
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
16:30-18:00
G14
Lagnavn: G11-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Teie Rød
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Bane 3B Gress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G14
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
18:00-19:30
J13
18:00-19:30
J11
16:30-18:00
G14
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
Lagnavn: G10-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Flint P1
18:00-19:30
G12
19:30-21:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
16:30-18:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg
18:00-19:30
J15
19:30-21:00
G19-Eik Tø..
Lagnavn: G19-Eik Tønsberg-2
16:30-18:00
G13 Eik Tø..
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
16:30-18:00
G14
Bane 4 Gress 3er (Nedre)
Bane 4 Gress 3er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Adresse: Jutulveien 13
Kontaktperson: Daniel Hov
16:30-18:00
G6
16:30-18:00
Stjernelaget
17:00-18:00
J5
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Bane 5 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
18:00-19:30
Stjernelaget
18:00-19:30
J10
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Bane 6 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G6
Lagnavn: J9-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Flint 3
18:00-19:30
J9
16:30-18:00
G8
Lagnavn: G8-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Tjøme
18:00-19:30
J9
16:30-18:00
G7
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Bane 7 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G7
16:30-18:00
G5
Lagnavn: G9-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Teie Gul
Motstander: Husøy & Foynland Hvit
Lagnavn: G8-Eik Tønsberg Sort
Motstander: Tønsberg FK Hvit
Lagnavn: G9-Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Slagen Blå
18:00-19:30
G9
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Bane 8 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
16:30-18:00
G6
18:00-19:30
G11
18:00-19:30
G9
18:00-19:30
J12
18:00-19:30
J12
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Bane 9 Gress 5er (Nedre)
Anlegg: utendørs
En annen bane
En annen bane
Anlegg: ikke kjent
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 3
Motstander: Vear
Lagnavn: Eik Unified Hvit
Motstander: Andebu
Lagnavn: Eik Unified Sort
Motstander: Herkules
Lagnavn: G12Eik Tønsberg Sort (7er)
Motstander: Svarstad
Lagnavn: G16-Eik Tønsberg 1
Motstander: Sandefjord Fotball
Lagnavn: Eik-Ørn Senior Damer
Motstander: Gimletroll
Lagnavn: Eik Damer 2. div
Motstander: Gimletroll
Motstander: Eik Tønsberg Hvit
Motstander: Sandefjord Fotball 2
Lagnavn: G13 Eik Tønsberg
Motstander: Runar
Passive baner (midlertidig ikke i bruk)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2A Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Bane K2B Kunstgress 7er (Øvre)
Anlegg: utendørs
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1A Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Bane K1B Kunstgress 7er (Nedre)
Anlegg: utendørs
Wang Sal 1 (Inne)
Wang Sal 1 (Inne)
Anlegg: innendørs
Wang Sal 2 (Inne)
Wang Sal 2 (Inne)
Anlegg: innendørs
Kongseik (Inne)
Kongseik (Inne)
Anlegg: innendørs
Klokkeråsen (Inne)
Klokkeråsen (Inne)
Anlegg: innendørs
Eik Hallen
Eik Hallen
Anlegg: innendørs
Fargekode
Sort tekst:Banen er tildelt et bestemt lag til en bestemt tid.
Rød tekst:En kamp er fastlagt for et bestemt lag til en bestemt tid.
Grønn tekst:Innhold er forberedt for treningsøkta.
Rød bakgrunn:Det er en kollisjon mellom to aktiviteter i samme tidsrom.
Gul bakgrunn:En aktivitet er lagt inn uten å benytte tildelt bane og tid.